سرویس های ما

خدمات چاپ

در مجموعه خجستگان تمامی نیازهای شما در یک مکان تجمیع گردیده است. ما از مرحله خلق ایده و طراحی تا پیاده سازی و اتمام تمامی خدمات چاپ در کنار شما هستیم. واحدهای مختلف این مجموعه و امکانات هریک از آنها به این شرح می باشد.

خدمات پیش از چاپ

خدمات چاپ پیش از چاپ شامل طراحی، اجرا و پیاده سازی طرح بر روی پلیت و زینک می باشد. ما با به کار گیری پرسنلی کارآزموده و متخصص در طراحی چاپ و استفاده از امکاناتی مثل رایانه های اپل و ویندوز و نرم افزارهای روز دنیا ودر اختیار داشتن ماشین آلات پلیت ستر دو ورقی و چهارونیم ورقی Trendsetter Creo تمامی تجهیزات لازم برای خلق ایده های شما را مهیا کرده ایم.

چاپ

تخصص ما چاپ است. گستره وسیعی از ماشین آلات مختلف چاپ از ماشین لترپرس تا انواع ماشین آلات به روز ده رنگ و دوازده رنگ در ابعاد مختلف برای شما مهیا شده است تا ما بتوانیم تمامیم خواسته های شما را در چاپ عملیاتی نماییم.

پس از چاپ

ما دارای طیف گسترده ای از ماشین آلات پاکت سازی، صحافی، تا کن، ترتیب کن، چسب زن، یووی و سلفون و انواع مختلف ماشین آلات بسته بندی و عملیات تکمیلی هستیم که میتوانیم شما را تا مقصد نهایی همراهی نماییم. 

سایر امکانات

علاوه بر ماشین آلات صحافی و عملیات تکمیلی، ما در چاپخانه خجستگان دارای تجهیزات دیگری چون چاپ رول،ماشین آلات پاکت سازی و جعبه سازی و چاپ متغیر و شخصی سازی اسناد هستیم که میتوانند بسیاری از نیازهای خاص شما را نیز پاسخگو باشند.